LegenKo ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LegenKo

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dünyanın En talisiz HırSızı

4 posters
YazarMesaj
Djkng
Administrator
Administrator
Djkng

Erkek Mesaj Sayısı : 17
Yer : Sanane .. :)

Dünyanın En talisiz HırSızı Empty
MesajKonu: Dünyanın En talisiz HırSızı   Dünyanın En talisiz HırSızı EmptyPtsi Kas. 03, 2008 3:34 pm

İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan bir müzeye girmeye çalışan hırsızın sonu çok kötü oldu

Dünyanın En talisiz HırSızı Amanul8
Dünyanın En talisiz HırSızı W500

East London Müzesine akşam saatlerinde hırsızlık yapmak için çatıdan girmeye çalışan adam alarm çalınca paniğe kapılarak kaçmaya başladı. Müzenin dışına çıkmak için ağaca tırmanan hırsız güvenlik görevlilerini görünce ağaca tırmanarak kaçmaya çalıştı. Ancak müzenin sivri parmaklıklarını hiç hesaba katmadı.

20'li yaşlarındaki ismi açıklanmayan hırsız ağaçtan dengesini kaybedip demir parmaklıkların üzerine düştü. Sivri demir parmaklık adamın kalçasına 30 santimetre kadar girince büyük bir acı içinde bağırmaya başladı. O şekilde 15 dakika asılı kalan adam müze güvenliğini polise haber vermesi sonrasında kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan adamın kalçasında giden demirin bağırsaklarını parçaladığı belirlenince ameliyata alındı.
https://legenko.yetkin-forum.com
Legenko
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dünyanın En talisiz HırSızı   Dünyanın En talisiz HırSızı EmptyPtsi Kas. 03, 2008 4:56 pm

Acıdım Adama Yazık olmusş.. Bir Daha Yapmaz Sanırım Hırsızlık.. Very Happy
mykoll
Administrator
Administrator
mykoll

MesajKonu: Geri: Dünyanın En talisiz HırSızı   Dünyanın En talisiz HırSızı EmptyPtsi Kas. 03, 2008 7:08 pm

onun yerine bana werseydi ben sokardım Very Happy
kakamen
Yeni Üye
Yeni Üye
kakamen

MesajKonu: Geri: Dünyanın En talisiz HırSızı   Dünyanın En talisiz HırSızı EmptyCuma Kas. 07, 2008 8:19 pm

aDaMa çOk AcIdIm YaV AmA DeRsİnİ AlMıŞtIr sanırım Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Dünyanın En talisiz HırSızı
1 sayfadaki 1 sayfası