LegenKo ForuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LegenKo

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Nezaket Dersi===Süper Bişi Yaa xDxD

2 posters
YazarMesaj
_GoKaY_
Yeni Üye
Yeni Üye
_GoKaY_

Erkek Mesaj Sayısı : 14
Yer : Sakarya Tuttuğu Takım:Galatasaray

Nezaket Dersi===Süper Bişi Yaa xDxD Empty
MesajKonu: Nezaket Dersi===Süper Bişi Yaa xDxD   Nezaket Dersi===Süper Bişi Yaa xDxD EmptyCuma Kas. 07, 2008 10:00 pm

Nezaket dersi veren öğretmen; "Çok lüks bir restoranda mükemmel bir kız arkadaşla yemekteyken, çişinizin gelmesi durumunda ne dersiniz" diye erkek öğrencilere sormaya başlar. Erkek öğrencilerde sırayla cevap verirler.

İlk öğrenci direk dürüst bir şekilde "Çişim geldi, bi tuvalete gidiyorum" der. Ögretmen şaşırır, "Çok ayıp" der ve ikinci ögrenciye yönelir.

İkinci öğrenci bakar ne desem diye, sonra der ki; " Benim bi tuvalete gitmem lazim.". Öğretmen daha memnun olur ama yeterli gelmemiştir.

Sıra üçüncü öğrenciye geldiğinde öğrenci sırasından kalkar, gözlerini kısar, karizmatik bakışlarla "Bebeğim, benim eski bi arkadaşımla tokalaşmam gerekiyor, hemen donerim. Hem yemekten sonra seni de tanıştıracağım." der...
Th3GaMe
Moderatör
Moderatör
Th3GaMe

Nezaket Dersi===Süper Bişi Yaa xDxD Empty
MesajKonu: ..........   Nezaket Dersi===Süper Bişi Yaa xDxD EmptyC.tesi Kas. 08, 2008 8:36 am

fasla komik deiLxD

Nezaket Dersi===Süper Bişi Yaa xDxD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Super Mod Basvuruları